Українським пенсіонерам повідомили про нові додаткові виплати. Зараз йтиметься про меценатські пенсії, які можуть робити благодійники, родичі чи знайомі.

Ці відомості надали на сайті «ukranews»

Якщо людина вирішить скинути 10 тисяч гривень пенсіонеру у вигляді благодійної виплати, людина отримає 7 тисяч гривень додатково до своєї соціальної виплати у вигляді пенсії.

"Після надходження коштів на окремий рахунок Пенсійного фонду України 70% благодійного персоналізованого внеску (у наведеному прикладі це 7 тис. грн) буде включено до виплатних документів для обраного пенсіонера. Решту 30% буде направлено на фінансування пенсій інших пенсіонерів", – повідомляється українцям.

Важливо повідомити, що такі благодійні внески може робити будь-який українець і не має значення, де він перебуває.

Популярні статті зараз

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Українці відповідатимуть за свої пенсії самі: Денис Шмигаль ошелешив пенсионерів

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Все новости

Деньги. Фото: скриншот YouTube.
Деньги. Фото: скриншот YouTube.

15 лютого 2023 року Пенсійний фонд ухвалив постанову № 8-1, в якій йдеться про добровільні меценатські пенсії.

Повідомляється, що будь-яка людина може перерахувати гроші з благодійною метою для пенсіонера. Кошти надходять до ПФУ на окремо відкритий рахунок у Ощадбанку. Також внести гроші можна в режимі он-лайн через сайт ПФУ.

Завдяки таким нововведенням українці пенсійного віку матимуть змогу отримувати дві пенсії. Варто зазначити, що це є досить цікавий проект, який вже працює в Україні.