На превеликий жаль, через війну на території України мільйони українців стали вимушено переміщеними особами. Українська влада має виплачувати кошти ВПО, проте багато хто з них так і не отримав обіцяних грошей. Через це український урядовець звернувся до мешканців нашої країни, щоб дати роз'яснення.

Цю інформацію розмістили на порталі «Факти»

Українці, які стали ВПО, повинні отримувати гроші від держави. Проте багато хто так і не побачив нарахування коштів, оскільки є затримки у виплатах, які мають свої причини.

Як відомо, Мінсоцполітики АТ Ощадбанк щомісяця виплачує ВПО кошти до 3, 13 та 23 числа.

Деньги. Фото: Акценты
Деньги. Фото: Акценты

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

ОПЗЖ пішло в контрнаступ: кияни будуть платити доньці Бойка за користування картками

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

«Якщо кошти не надійшли на початку чи в середині місяця, радимо почекати кінця місяця. Кошти обов'язково зарахуються на вашу картку», – розповіли у міністерстві.

Крім цього, повідомляється, що до того, як гроші приходять на карту, робиться три процеси: подання заявки, формування та опрацювання реєстрів та виплата коштів банком.

Було наголошено, що від банку в цьому випадку мало що залежить, оскільки гроші їм надходять від Мінсоцполітики.

Деньги.  Фото: скриншот YouTube-видео
Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео

У Мінсоцполітики заявили, що головною причиною затримок у нарахуваннях є нібито технічні проблеми. Якщо кошти ВПО довго не надходять, потрібно особисто звертатися за з'ясуванням причини.