Мінсоцполітики підготувало проект постанови Кабінету міністрів щодо реалізації спільного проекту Світової продовольчої програми ООН щодо додаткових заходів щодо соціальної підтримки пенсіонерів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проект ухвали, розміщений для обговорення на сайті Федерації профспілок (ФПУ).

Пенсия, фото: скриншот You Tube
Пенсия, фото: скриншот You Tube
Пенсия, фото: скриншот You Tube

Допомога ООН

Пропонується визначити механізм виплати додаткової грошової допомоги за рахунок коштів ЗПС ООН пенсіонерам, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають на територіях, на яких ведуться бойові дії, розмір пенсії яких не сягає 3000 гривень.

Це стосується лише тих осіб, які не отримували з 24 лютого 2022 року додаткових виплат від міжнародних організацій (після заповнення форми на інформаційній платформі є Допомога) та/або допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року. №332.

Детальні умови реалізації Проекту, категорії одержувачів допомоги та обміну інформацією для проведення виплати допомоги пропонується визначити Меморандумом про взаєморозуміння між ЗПС ООН та Пенсійним фондом України.

Популярні статті зараз

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Паша "Мерседес" заявив, що нікуди не підуть з Лаври попри наказ: "Ми не намірені..."

Все новости