Є інформація про те, що працівники сільського господарства певних категорій можуть виходити на пенсію раніше за інших громадян. Також є такі категорії, які можуть не сплачувати за комунальні послуги. Так, про цих людей зараз і йтиметься.

Відповідну інформацію оприлюднили на сайті новин «informator»

Українцям повідомили, що існують спеціальні пільги для таких категорій: трактористи, доярки, свинарки-оператори та жінки, які виховали п'ятьох дітей та більше. Також на пільги можуть претендувати і сільські педагоги, медики, фармацевти та бібліотекарі.

Є пенсіонери, які мешкають у сільській місцевості. Окрім пенсій та доплат, вони можуть отримувати спеціальні пільги на комуналку. Проте є й такі пенсіонери, які можуть зовсім не оплачувати комунальні послуги.

Пенсионеры. Фото: скриншот YouTube.
Пенсионеры. Фото: скриншот YouTube.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Загальна мобілізація та повістки: усі українці отримають електронний код, тепер не сховатися

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Все новости

Важливо зауважити, що за комуналку можуть взагалі не платити ті люди, які досягли пенсійного віку та працювали на таких професіях: медики, педагоги, фармацевти, бібліотекарі, працівники захисту рослин. Це стосується виключно тих працівників, які працювали у сільській місцевості та селищах міського типу.

"Втім, ця знижка надається у разі, якщо середньомісячний дохід пільговика за шість місяців не перевищує величини доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу 2023 року - 3760 гривень", - пояснюється в повідомленні.

Це свідчить, що якщо пенсія перевищує суму у розмірі 3760 гривень, то пільг на комуналку не буде. У такому разі можна розглядати виключно одержання субсидії через ПФУ.