Українські оператори продовжують підвищувати тарифи на послуги мобільного зв'язку та інтернету. Експерти поділилися лайхаками, які допоможуть абонентам Київстар, Vodafone та lifecell заощадити гроші.

Як зазначено у повідомленні, вибір оптимального тарифного плану є першим та найважливішим правилом для економії на мобільному зв'язку.

«Деякі провайдери надають доступні пакети послуг з обмеженою кількістю хвилин, повідомлень та інтернет-трафіку. Вам необхідно вибрати тариф, який відповідає вашому бюджету та потребам. Якщо ви часто користуєтеся інтернетом, оберіть тариф з великим обсягом трафіку. Якщо ви часто дзвоните, виберіть тариф із великою кількістю хвилин», — кажуть експерти.

Крім того, багато провайдерів надають різні акції та знижки, які можуть значно знизити щомісячні витрати.

Магазин Киевстар. Фото: скриншот Youtube-видео
Магазин Киевстар. Фото: скриншот Youtube-видео

Популярні статті зараз

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

К Александру Эллерту на свидание? Ксения Мишина разделась догола и побрила свою ...

Все новости

«Щоб заощадити на дзвінках та повідомленнях, ви можете використовувати програми для спілкування, такі як Viber, WhatsApp, Telegram та інші. Ці програми дозволяють безкоштовно спілкуватися через інтернет без необхідності оплати за дзвінки або повідомлення. Ви можете використовувати такі програми не лише в Україні, а й за кордоном», — наголосили фахівці.

Щоб заощадити на мобільному зв'язку, можна обмежити використання мобільного інтернету, оскільки він є одним із найвитратніших елементів. Ви можете скористатися Wi-Fi, якщо це можливо, та відключати мобільний інтернет, коли ви не користуєтеся ним. Якщо ви все ж таки потребуєте використання мобільного інтернету, слід використовувати його з розумом, уникаючи завантаження важких файлів та стримінгу відео.

Мобільні оператори пропонують пакети хвилин та повідомлень на місяць, які можуть допомогти заощадити гроші. Якщо ви часто телефонуєте та надсилаєте повідомлення, вибір тарифного плану з пакетом хвилин та повідомлень може бути вигідним для вас.

Lifecell. Фото: скриншот YouTube-видео
Lifecell. Фото: скриншот YouTube-видео

«Використання пакетів послуг дозволяє контролювати витрати на мобільний зв'язок, оскільки абоненти платять за певний обсяг послуг, який можна використовувати протягом місяця».

Також автоматичне оновлення програм може споживати великий обсяг інтернет-трафіку, що призведе до додаткових витрат на мобільний зв'язок. Для економії грошей на мобільному зв'язку слід вимкнути автоматичне оновлення програм та оновлювати їх вручну, коли ви підключені до Wi-Fi.