Один з найбільших мобільних операторів України, Vodafone постійно радує своїх абонентів різними вигідними акціями та пропозиціями, які так необхідні їм у наш час. Ось зараз мобільний оператор розповів своїм користувачам про оновлення, яке вони давно просили.

Отже, як мовиться в даному матеріалі, що Vodafone моніторив побажання клієнтів і відштовхуючись від цього удосконалив програму My Vodafone для Android та IOS.

Vodafone. Фото: скирншот Youtube-видео
Vodafone. Фото: скирншот Youtube-видео

Оновлена ​​версія програми тепер у кілька разів швидше та легше на 41% попередньої програми.

На головному екрані розробник зібрав всю важливу для абонентів інформацію про статус пакетної послуги, баланс, можливість перегляду підключених послуг та тарифів.

Популярні статті зараз

Мобілізація підлітків та пенсіонерів: чи можуть призвати?

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Все новости

Також користувачі можуть порівнювати тарифи, щоб вибрати найкращий для своїх потреб або скористатися інтерактивним помічником.

При кожному вході до My Vodafone номер автоматично перевіряється, що дозволяє аналізувати можливості покращення тарифного плану, знайомитися з новими послугами та використовувати накопичені бонуси.