Повідомляється, що мешканців України, які не заповнили декларації про свій доход, буде оштрафовано. Так, українцям загрожує штраф, однак якщо таке «порушення» повториться ще раз, то сума покарання буде набагато вищою.

Про це розповіли на новинному сайті «Факти»

Як відомо, на території України за постійну роботу податки сплачує роботодавець. Однак, якщо українець заробляє додаткові кошти, наприклад, надаючи якісь послуги, то він зобов'язаний повідомити про це та сплатити податок самостійно.

Сума цього податку становить 19,5%: 18% ПДФО та 1,5% військового збору. Але якщо випадки, коли податок може бути меншим, наприклад, коли продається нерухомість.

Еще один налог. Фото: скриншот YouTube-видео.
Еще один налог. Фото: скриншот YouTube-видео.

Популярні статті зараз

Микола Томенко розповів про китайський тест для школярів воюючої України

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Дарницький воєнком Руслан Тригуб, який п'яним лазив та ганьбився, продовжує очолювати ТЦК

Все новости

Податки треба платити, якщо українець здає в оренду житло, якщо простився борг, при отриманні спадщини, за підробіток та продаж автомобіля чи нерухомості.

Важливо повідомити, що не потрібно сплачувати податок, якщо людина займається благодійністю. Декларацію також можна подати не лише за місцем реєстрації, але й у режимі онлайн.

Новый налог. Фото: скриншот YouTube-видео.
Новый налог. Фото: скриншот YouTube-видео.

Ця процедура впроваджена, оскільки багато українців не сплачують податки у разі додаткового заробітку чи оренди житла. Це нібито дозволить зберегти прозоріший рівень економіки нашої країни в такі непрості часи.

Читайте також:

Українським пенсіонерам доплатять до 600 гривень: кого порадують "бонусами"

Грошова допомога від 2 до 3 тисяч гривень тепер платять по-іншому: що треба знати