Українські пенсіонери, які тимчасово виїхали за кордон, отримали можливість отримувати виплати там. Про це повідомили чиновники з Мінреінтеграції. Як кажуть вони, отримувати пенсійні виплати за кордоном українці зможуть за допомогою переказу через "Укрпошту".

Крім того, в Мінреінтеграції відзначили:

  • йдеться про відновлення виплат для українців за кордоном, які отримували пенсію готівкою;
  • провести переказ через "Укрпошту" можна тільки, якщо держкомпанія надає відповідні послуги в країні тимчасового перебування пенсіонера.

"Зазначена категорія пенсіонерів за кордоном зможе відновити отримання пенсії шляхом відправки заяви поштою. У порядку, визначеному Пенсійним фондом", - йдеться в тексті.

пенсіонери
пенсіонери

Як інакше отримувати пенсії

Водночас серед мільйонів вимушених переселенців в Україні більшу частину складають пенсіонери. І для того, щоб виплата почала приходити на банківську карту, пенсіонери повинні подати відповідну заяву до Пенсійного фонду. Плюс, щоб змінити спосіб виплати дистанційно (без звернення до відділення ПФУ), необхідно отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Паша "Мерседес" заявив, що нікуди не підуть з Лаври попри наказ: "Ми не намірені..."

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Відразу після цього:

  • на веб-порталі електронних послуг через "Особистий кабінет" потрібно натиснути пункт "Про пенсійне забезпечення";
  • вибрати пункт "Внесення змін до пенсійної справи", далі - "Заява про зміну способу виплати пенсії "(спершу необхідно заповнити потрібні поля форми заяви і завантажувати відскановані документи);
  • сформовану заяву потрібно завірити власним КЕП (заява автоматично надійде до ПФУ).