Тиждень тому, а саме 29 квітня, у роботі ПриватБанку стався масштабний збій. Тоді в українців виникли проблеми з оплатами банківськими картками.

Клієнти банку скаржились, що виникають труднощі при знятті готівки в банкоматах та при оплаті картами в терміналах. У частини українців того дня через збій з карток подвійно списались гроші. Про це клієнти неодноразово писали на офіційній сторінці ПриватБанку у Фейсбуці.

ПриватБанк предупредил о мошенниках. Фото: скрин youtube
ПриватБанк предупредил о мошенниках. Фото: скрин youtube

Тому зараз українців цікавить, коли їм повернуть списані кошти з картки. Адже пройшов уже тиждень, а багатьом гроші так і не повернули.

У пресслужбі ПриватБанку запевнили, що питання повернення коштів зараз опрацьовується. Там пояснили, що за правилами міжнародної платіжної системи при проведенні оплати сума може бути списана не одразу, а натомість взята в резерв.

Популярні статті зараз

Торт на 100 тисяч і Полякова: прокурор та слідча ДБР відгуляли королівське весілля

Зеленський підписав новий закон про пенсії для українців: що змінилося та чого очікувати

"Робити це, як кролик": супербабуся влаштувала дуже відвертий показ на честь православного свята

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Українців заспокоюють, що найближчим часом кошти на рахунки повернуть. "Така заблокована сума автоматично виходить з резерву на 11-й день з дати проведення оплати, якщо до банку не надходив запит на списання", – зазначили в ПриватБанку.

Водночас у фінустанові зазначили, що в деяких випадках максимальний термін повернення коштів – до 4-ох місяців.