Українцям повідомили, що є соціальні виплати, які призначені для різних категорій українців. У деяких випадках грошові виплати можуть сягати 3500 гривень. Саме через це громадянам України розповіли, кому і скільки заплатить держава у зв'язку із постановою №250, яку було оприлюднено на сайті Верховної Ради України.

Для того, щоб отримати дану виплату, необхідно подати заяву та звернеться за місцем зареєстрованого/фактичного проживання до структурного відділення органів соцзахисту населення/виконавчого органу сільської, селищної, міськради відповідного територіального товариства/Центру надання адміністративних послуг.

Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео
Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео

Важливо зазначити, що при собі потрібно мати такі документи: заяву відповідної форми, паспорт, декларацію та довідку про доходи, довідку ВПО, довідку про ухвалення участі в АТО чи подібну. Також за наявності підійде посвідчення учасника бойових дій.

Після зробленої операції непрацездатні особи можуть отримати 1 207 гривень, люди з інвалідністю та непрацюючі – 2 093 гривні, для дитини до 6 років – 2 953 гривні, для дітей до 18 років виплата становитиме 3 682 гривні, а для людей віком до 23 років, якщо вони навчаються – 3 489 гривень.

Популярні статті зараз

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Як головний поліцейський Волині Крошко "крошки" збирав під час війни

Сергій Яковлєв: мажора блогера підозрюють у смерті молодої дівчини

Дмитро Білоцерковець знову рветься до тріумфу: хоче повернути собі вплив

Все новости

Деньги.  Фото: скриншот YouTube-видео
Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео

Варто наголосити, що для нужденних українців цю виплату можна отримувати протягом півроку, також є можливість її продовження.