Як не дивно, перед Великоднем почали дорожчати всі популярні продукти, особливо багатьма улюблені яйця. Однак після великого святого свята ціни на цей продукт знижуватимуться не відразу, а поступово.

Дану інформацію розмістили на сайті «zn»

Старша наукова співробітниця відділу ціноутворення та аграрного ринку Інституту аграрної економіки Світлана Пашко заспокоїла українців та розповіла про зниження цін на популярний продукт. За її словами, в Україні почнуть дешевшати яйця, оскільки на ринок приходять приватні господарства.

Цены на яйца в Украине
Цены на яйца в Украине

«Слід також пам'ятати, що поголів'я курей-несучок оновлюється щовесни. Втім, у 2022 році відбулася технологічна перерва, викликана важкою військовою ситуацією в країні. Тепер уже почали нестись ті курки-несучки, поголів'я яких було відновлено на підприємствах восени минулого року. Отже, виробництво яєць зростатиме, а ціна на яйця падатиме», – поділилася Світлана Пашко.

Популярні статті зараз

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Ані Лорак таємно вийшла заміж: що відомо про шлюб зрадниці-запроданки

Паша "Мерседес" заявив, що нікуди не підуть з Лаври попри наказ: "Ми не намірені..."

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

Якщо говорити конкретно про ціни на яйця, то після моніторингу ціна станом на 3 травня вони коштують приблизно по 70 гривень за десяток. Однак все залежить конкретно від магазину чи супермаркету.

Яйца. Фото: скриншот YouTube.
Яйца. Фото: скриншот YouTube.

В Інституті аграрної економіки вважають, що зниження цін на яйця триватиме до липня. Однак дешевшати цей продукт буде поступово.