Усіх внутрішніх переселенців попередили про те, що почастішали випадки шахрайства із соціальною допомогою. Про це розповідає Міністерство з реінтеграції.

Повідомляється, що у соцмережах та Telegram-каналах знову активізувалися шахраї, які пропонують допомогу для внутрішньо переміщених осіб від міжнародних організацій.

Аферисти створюють фішингові сайти, які за інтерфейсом дуже схожі на сайти для оформлення соціальних виплат, зокрема підтримки, допомоги від Євросоюзу або різних програм благодійних фондів.

українські біженці
українські біженці

У Мінреінтеграції наголосили, що вся інформація про отримання виплат від міжнародних організацій публікується виключно на їхніх офіційних сайтах чи державних органах.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Росіянин Олександр Галкін отримав український паспорт, а тепер краде зерно та торгує з окупантами

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

У відомстві зазначили:

«На офіційному ресурсі можуть запросити анкетні дані та номер банківського рахунку. Але міжнародний донор ніколи не проситиме надати дані про банківську картку. Тому в жодному разі не надайте номер банківської картки, CVV-код та PIN-код до вашої картки».