Українським переселенцям, які змушені були залишити своє місце проживання через бойові дії, продовжують виплачувати соціальну допомогу. Однак є деякі зміни для даної категорії людей, про які краще знати.

Дану новину опублікували на сайті «nv»

Важливо повідомити, що українська влада ввела зміни до постанов Кабміну № 1195, в якій йдеться про новий механізм виплат для людей, які були змушені евакуюватися через бойові дії. Ця зміна була підтримана 18 квітня 2023 року.

Гарантовану виплату тепер можуть отримувати не лише ті українці, які евакуювалися потягом, а й ті, хто евакуювався автобусом.

Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео
Деньги. Фото: скриншот YouTube-видео

Популярні статті зараз

Заступник генпрокурора Вербицький – корупціонер, який видає себе за альфонса

Схема фінансування «вагнерівців» Станіслава Кондрашова через його вугільну компанію «Telf AG»

"Ну, все - прощай схема!" Чимало українців схопилися за голови. Зеленський ухвалив історичне рішення

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Важливо зазначити, що повідомляти про евакуацію необхідно наперед до органу місцевої влади. Це робиться для того, щоб вони могли передати списки людей, які евакуювалися у військову адміністрацію.

У такому разі люди гарантовано отримують допомогу від держави розміром у 2 тисячі гривень на дорослу людину та 3 тисячі гривень на людей з інвалідністю та на дітей віком до 18 років.

Выплаты украинцам. Фото: скриншот Youtube-видео
Выплаты украинцам. Фото: скриншот Youtube-видео

Щоб отримати цю допомогу, потрібно надати документ, що засвідчує особу, ІПН, свідоцтво про народження дитини та для осіб з інвалідністю.

Крім цього, українців попередили про те, що розробляється спеціальна програма верифікації, яка допоможе уникати повторних виплат.