Усі українці чудово розуміють, які маленькі пенсії одержують пенсіонери України. Проте є такі люди пенсійного віку, які матимуть змогу отримати фінансові виплати на честь свого дня народження.

Відповідну новину розмістили на порталі новин «napensii»

У Івано-Франківську вирішили запровадити унікальні виплати для українських пенсіонерів. Справа в тому, що мер міста Руслан Марцінків заявив про виплати для пенсіонерів на честь їхнього дня народження.

До того ж важливо наголосити, що така ініціатива поширена не лише для мешканців Івано-Франківська, а й для тих пенсіонерів, які мешкають в області.

Також уточнюється, що на цю одноразову виплату можуть розраховувати і пенсіонери з інвалідністю І та ІІ групи.

Популярні статті зараз

Боротьба з ворогами триває: у Борисполі зареєстрували петицію щодо звільнення секретаря міськради й екс-регіонала Байчаса

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Просідання цін: традиційний український борщ стає дешевшим

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Все новости

Для отримання фінансової допомоги на честь дня народження необхідно подати заяву на подарунок до ЦНАП за місцем проживання або на сайті https://www.cnap.if.ua/.

Пенсионеры
Пенсионеры

Спочатку потрібно зайти на портал https://www.cnap.if.ua/, вибрати категорію «Сервіси» та авторизуватись за допомогою BankID. Після цього потрібно запровадити код унікальної послуги: для пенсіонерів від 70 років, код послуги – 63/95, та для осіб з інвалідністю – 63/94.

Крім цього, потрібно з собою мати такі документи: копія паспорта, ідентифікаційного коду, довідки ВПО, якщо звертається внутрішньо переміщена особа, номер банківської картки та копію довідки від медкомісії для людей з інвалідністю.

Якою буде сума виплати, мер Івано-Франківська не уточнив.

Читайте також:

Важлива заява: українцям розповіли, чи буде підвищено пенсійний вік

"Субсидія не призначається": українців засмутили нововведеннями щодо допомоги на комуналку

"Немає можливості забезпечувати": пенсіонерам України загрожує позбавлення пенсій, навіть "мінімалка" не світить