Є інформація, що Національний банк України вирішив не йти на поводу в українського уряду і відмовився друкувати гроші, щоб фінансувати державні витрати. Так, саме таку заяву зробив голова НБУ Андрій Пишний.

Відповідну інформацію розмістили на порталі "gordonua", посилаючись на Financial Times.

Стало відомо, що 26 березня голова НБУ Андрій Пишний відмовився від фінансування державних видатків.

"Національний банк більше не вдаватиметься до "небезпечного" друкування грошей для фінансового фінансування державних витрат", - публічно заявив шеф Національного банку України.

Крім цього, він зауважив, що у 2022 році такий поворот подій спровокував серйозні ризики для дестабілізації в Україні. Також, Андрій Пишний сказав, що після того, як були надруковані мільярди гривень, Нацбанку довелося купувати облігації держпозики у Мінфіну. Цей крок був дуже ризикованим і навіть запеклим, але він допоміг швидко все відновити.

Популярні статті зараз

Поляки на навчаннях задавили бронетехнікою своїх військових

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Геннадій Вацак: любитель московських попів придбав найдорожчу автівку під час війни

Чоловік заявив, що прийшов з 2671 року і зробив моторошне попередження: це все станеться влітку

Все новости

Ще голова НБУ сказав, що після відмови друкувати гроші у Нацбанку почався «прямий конфлікт з урядом України». Однак він додав, що конфлікт «був вичерпаний і сторони дійшли порозуміння». Варто розуміти, що після таких незгод можуть бути якісь наслідки, що може знову вплинути на жителів України.

Читайте також:

"Вигадані борги": Ощадбанк обдирає українців за "повітряні послуги"

"Росія фрагментується": у Кремлі хочуть перенести столицю РФ углиб країни

"Зайві" квадратні метри: які штрафи чекають на українців за несплату податку на нерухомість