Генеральним директором «Регіональної газової компанії» (РГК), яка управляє 20 операторами газорозподільних мереж (облгазами) в Україні, призначено Олексія Тютюнника, який, як виявилося, до приходу в РГК працював у «Газпромі».

Журналісти Lenta.ua з'ясували, що Олексій Тютюнник очолював Представництво ВАТ «Газпром» в Україні починаючи з 4 кварталу 2013 року до 4 кварталу 2014 року.

Як доказ у статті наводяться скріншоти зі щоквартальних звітів ВАТ "Газпром", які були опубліковані на сайті російського "Центру розкриття корпоративної інформації" (https://www.e-disclosure.ru).

Скріншот із щоквартального звіту ВАТ «Газпром» за 2 квартал 2014 р.

Після виходу з «Газпрому», Тютюнник у 2015 році влаштувався на роботу до «Регіональної газової компанії», яка контролювала близько 70% розподілу газу в Україні.

Популярные статьи сейчас

Украинцев ждут жесткие изменения: могут отменить с 1 июля

Украинцы будут отвечать за свои пенсии сами: Денис Шмыгаль ошарашил пенсионеров

Бренди и вино из голубики: украинские фермеры вышли на новый уровень переработки ягод

"Обезьяна редкой породы": звезда Instagram Настя Покрищук в одних трусах испугала турков своим изуродованным лицом

Все новости

А в березні 2022 року Олексій Тютюнник фактично очолив РГК, оскільки офіційний керівник компанії Олег Ніконоров ще до початку вторгнення рф залишив Україну і більше до країни не повертався.

Як повідомила прес-служба РГК, Олексій Тютюнник є «досвідченим менеджером», який 15 років працює в енергетичній галузі. Однак ані на сайті РГК, ані в інших джерелах немає інформації про освіту та трудову діяльність цього топ-менеджера.

У статті Lenta.ua також зазначається, що Олексій Тютюнник другу вищу освіту здобув у Російському державному університеті нафти та газу імені І. М. Губкіна.

«Наступний розвиток його кар'єри дозволяє припустити, що під час навчання Тютюнник був завербований ФСБ. Оскільки після отримання другого диплома він дивним чином влаштувався працювати одразу до російського «газпрому»», – повідомляється в матеріалі видання.

Нагадаємо, у травні 2022 року за клопотанням Державного бюро розслідувань суд передав до управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права у 26 обласних та міських операторах ГРМ. Після цього Кабінет міністрів передав їх в управління підприємству «Чорноморнафтогаз» (Група Нафтогаз).