Це керівники різних комунальних закладів, в підпорядкуванні яких тисячі підлеглих, на яких можна впливати під час виборчої кампанії, до якої Володимир Гройсман постійно готує підгрунтя, використовуючи більшість кишенькових депутатів в обласній раді - сорок “штиків”.

Мова про створення власної сітки виборців, їх підкуп шляхом фінансування програм з бюджету на “свої” громади, направлення коштів обласного бюджету на виборців, на округах яких працюють кишенькові депутати “Стратегії”.

Соколовий для цього роздув штат апарату обласної ради до небес, і за рахунок його працівників з величезними зарплатами й преміями спрямовує всі зусилля для просування політичного бренду Гройсмана.

Історія з наміром Соколового затвердити надбавки своїм підлеглим начальникам комунальних закладів Вінниччини - із цієї серії, задля монополізації влади імені Володимира Гройсмана.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, вже дві бюджетні комісії затвердили ініціативу голови обласної ради. І проект його розпорядження має бути проголосований на наступній сесії.

Популярные статьи сейчас

Одиозного коррупционера Александра Костюка хотят назначить главным таможенником Закарпатья: цена вопроса – 150 тысяч долларов

Зеленский подписал новый закон о пенсиях для украинцев: что изменилось и чего ожидать

Кризис масложировой отрасли: чем грозит украинцам высокий экспорт подсолнечника

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Все новости

А ось і інший бік узурпації влади по-вінницьки. Одразу ж соціальні мережі вибухнули скандальними звинуваченнями на адресу “Української стратегії Гройсмана”. Які можуть бути надбавки під час війни?

Коли вся країна обороняється від рашистів, кожен патріот, волонтер, громадянин останнє віддає на боротьбу з окупантами!

І це при тому, що заробітна плата чиновників обласної ради становить майже 70 мільйонів гривень. Це мало? І вони хочуть надбавок!? Кому війна, а кому мати рідна!

Це при тому, що всі депутати та чиновники від “Української стратегії Гройсмана” забезпечили себе та своїх рідних бронню від призову.

На наступних виборах вінничани мають розуміти, що цих корупціонерів не може бути у владі!