Сергій Беленький, лідер Федерації металургів України, озвучив ключове умову, яке дозволить уникнути такого зростання тарифів.

За словами Беленького, уникнути підвищення тарифу на передачу електроенергії можливо, якщо відбудеться реструктуризація боргів державної енергетичної компанії. Це крок, який може зберегти фінансову стабільність та забезпечити необхідні умови для подальшого розвитку галузі.

Гірничо-металургійний комплекс, незважаючи на воєнні обставини, залишається одним з найбільших донорів Збройних Сил України та надає їм значну підтримку. Підвищення тарифу на передачу та диспетчеризацію електроенергії матиме негативний вплив на роботу компаній у цій галузі.

"Підвищення тарифів стане серйозним викликом для нашого бізнесу, адже воно призведе до збільшення витрат та ускладнить фінансову ситуацію. В результаті ми ризикуємо втратити конкурентоспроможність та зіткнутися з необхідністю закриття деяких підприємств або призупинення їх роботи до кращих часів", - підкреслив Беленький.

Він також зазначив, що гірничо-металургійний комплекс активно залучається у допомогу армії, забезпечуючи необхідні ресурси, та приділяє увагу роботі з ветеранами. Важливо відзначити, що значна кількість працівників уже була мобілізована.

Популярні статті зараз

Лилия Ребрик оголила свое тело, приспустив халатик: "На ночь обязательно.."

"Снова соблазняет, пошлость": "Холостячка" Злата Огневич облапала свои соски, торчащие из-под платья

"Главное, что я влезла в эсочку": звезда "1+1" Лидия Таран восхитила точеной фигуркой в ярком наряде

Огромная кость торчит: Волочкова обложилась цветами и сняла пуанты – зрелище жалкое, лучше б на шпагат села

Все новости

"Ми знаходимося в ситуації, коли розвиток галузі замінюється боротьбою за виживання. Рішення про підвищення тарифів може мати далекосяжні наслідки не лише для нашого бізнесу, а й для економіки країни в цілому", - додав аналітик.

Таким чином, ситуація, що склалася, потребує уважного розгляду та зважених рішень, щоб забезпечити збалансованість інтересів як галузі, так і держави в умовах воєнного стану та економічних викликів.