Верховна Рада України ухвалила важливі рішення щодо продовження дії воєнного стану та термінів загальної мобілізації на додаткові три місяці.

Ці заходи тепер будуть діяти щонайменше до 14 лютого наступного року, як зазначає ТСН.ua з посиланням на інформацію від Патріотів України.

В рамках закону "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", в Україні вже у грудні можуть бути призвані до лав Збройних Сил України нові категорії громадян.

Згідно з документом, наразі під мобілізацію потрапляють українські громадяни віком від 18 до 60 років, які вважаються військовозобов'язаними та резервістами. Виняток становлять чоловіки до 27 років, які не проходили строкову службу — їх призов до лав ЗСУ не передбачений.

У грудні можуть бути вручені повістки громадянам, які відповідають одній з п'яти категорій:

Популярні статті зараз

Бугрова вимагають звільнити з посади ректора: скандальні закупівлі урвали терпець

Чи зливає ПриватБанк дані ТЦК: фінустанова надала відповідь і шокувала користувачів

"Рабочий на шахте, на стройке": звезда Instagram Анастасия Покрищук матерится не по-детски

"Главное, чтобы не затянуло": Жанна Бадоева на каблуках и в мини-платье показала смелый ракурс

Все новости
  • чоловіки віком від 27 до 60 років, придатні або обмежено придатні для служби;
  • чоловіки, зняті з військового обліку, віком до 60 років;
  • чоловіки віком від 27 до 60 років для служби за контрактом;
  • чоловіки, зняті з військового обліку, віком від 18 до 60 років, які не мають відстрочки та не скоювали тяжкі злочини;
  • придатні або обмежено придатні резервісти віком від 18 до 27 років після строкової служби або навчання у вищому навчальному закладі.

Кожен громадянин, який отримає повістку, зобов'язаний з'явитися у відповідний ТЦК для уточнення даних та проходження ВЛК.

Нещодавно президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, на якому обговорювалися важливі питання, такі як мобілізація, демобілізація, ТЦК, ВЛК, ротація, строковики. Секретар РНБО Олексій Данилов повідомив, що 24 листопада на засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача розглядалися питання, пов'язані з демобілізацією строковиків.

Ці заходи є частиною відповіді України на виклики, які постають перед країною у цей складний час. Вони відображають важливість підготовки та готовності захищати свою державу, незважаючи на труднощі та виклики, які виникають на цьому шляху.