В Україні започатковано програму фінансової підтримки для деяких пенсіонерів, фінансування якої здійснюється Всесвітньою продовольчою програмою ООН, повідомляє Міністерство реінтеграції.

Вона передбачає доплати до пенсій для осіб, які:

  • проживають у зонах, де тривають або можливі воєнні дії;
  • мають пенсію, що не перевищує 3 тисячі гривень;
  • не отримували з 1 березня 2023 року жодних додаткових виплат від міжнародних установ чи допомоги для внутрішньо переміщених осіб.

З кінця серпня пенсіонери почали отримувати ці доплати, які планується виплачувати протягом щонайменше чотирьох місяців.

"Додаткова фінансова підтримка буде надаватися до рівня 3 тисяч гривень. Наприклад, якщо пенсія становить 2100 гривень, доплата буде 900 гривень", - інформує Міністерство.

Для отримання цієї допомоги пенсіонерам не потрібно вживати жодних спеціальних заходів, оскільки виплати здійснюються автоматично, згідно з даними державних реєстрів.

Популярні статті зараз

Колишня дружба, російський паспорт, та безвілля у столичній висотці: історія однієї війни не на полі бою

Як син закарпатського "лісового мафіозі" Юрій Сойма "пиляє" гроші на Івано-Франківщині

Одіозного корупціонера Олександра Костюка хочуть призначити головним митником Закарпаття: ціна питання – 150 тисяч доларів

Володимир Манукян: як кримінальний авторитет часів Януковича побудував бізнес на спекуляції та вимаганні

Все новости

Гроші перераховуються на банківські рахунки пенсіонерів.

Також варто згадати, що Івано-Франківська філія Товариства Червоного Хреста України, за підтримки Швейцарського Червоного Хреста, нещодавно почала приймати заявки на отримання одноразової та багаторазової грошової допомоги.