Під час війни в Україні банки запровадили певні обмеження на суми, які можна переводити з однієї картки на іншу. Конкретну інформацію про ці ліміти можна отримати у окремих банках. ПриватБанк та Монобанк нещодавно нагадали своїм клієнтам про відповідні обмеження.

Про це повідомляється на сайті «today»

Приватбанк встановив для своїх клієнтів максимальний денний ліміт на перекази у розмірі 29 999 гривень при отриманні переказів від клієнтів інших банків.

З іншого боку, Monobank не має обмежень на взаєморозрахунки між монокартами. Однак для універсальних послуг разові перекази обмежені сумою 25 000 гривень, незалежно від того, який банк видав платіжні кошти. Крім того, картка MasterCard має той же ліміт, що й ПриватБанк, який становить 10 000 доларів США, а ліміт Visa становить 15 000 доларів США, що на 5 000 доларів США більше, ніж у ПриватБанку.

Банковские карты, фото: скриншот You Tube
Банковские карты, фото: скриншот You Tube
Банковские карты, фото: скриншот You Tube

Популярні статті зараз

Зеленський немає шансів бути переобраним на наступний термін – екс-нардеп Ігор Мірошниченко

Поляки на навчаннях задавили бронетехнікою своїх військових

Нова масова гуманітарна допомога: як отримати незалежно від статусу та місця проживання

Вчителька влаштувала зі школярем "дорослі ігри", доки її чоловік був на роботі: такого "палива" вона не чекала

Все новости

Клієнтам важливо знати про ці обмеження та правила, встановлені їх відповідними банками. Крім того, існують певні види переказів, які можуть спричинити підозри у державних органів, такі як регулярне надходження однакових або однакових сум, масові перекази на одну картку (понад 30 транзакцій на день), грошові перекази з Росії чи Білорусі або 100 грн/день від різних відправників.

У разі виявлення підозрілої активності на рахунках клієнтів банки мають право заморозити кошти до встановлення джерела їхнього походження. У кожного банку можуть бути свої особливі обмеження та правила, і клієнти повинні з ними ознайомитись, щоб забезпечити дотримання вимог та безперешкодні транзакції.